Fotoelektrický snímač řady PD30

Image of Carlo Gavazzi's Logo

Fotoelektrický snímač řady PD30

Miniaturní fotoelektrické snímače Carlo Gavazzi jsou vysoce výkonné v kompaktním balení

Rodina senzorů Carlo Gavazzi PD30 kombinuje vynikající schopnosti snímání s optimalizovaným kompaktním designem. Díky rozměru pouze 10,8 mm x 20 mm x 30 mm splňuje mezinárodní průmyslové standardy. Rodina PD30 navíc pokrývá širokou škálu snímacích principů, které splňují požadavky prakticky libovolného použití: difuzní reflexe, potlačení pozadí, odrazné světlo s polarizací nebo bez ní, a to i pro průhledné předměty a průchozí paprsek. Tyto snímače PD30 jsou velmi vhodné pro aplikace, u nichž je životně důležitá úspora místa a vysoká přesnost detekce.

PD30 nerezová ocel

Určeno pro drsné nebo hygienické prostředí. Nerezová ocel AISI316L a vysoce kvalitní plasty jako těsnění PEEK, PPSU a PES FKM zaručují vynikající mechanickou odolnost. Certifikáty IP69K a Ecolab.

PD30 Advanced

Nastavení citlivosti je přístupné a flexibilní díky funkcím učení a dálkovému učení. Pomocí dálkového ovládání může obsluha nastavit snímač z PLC. Mezi další funkce patří varování před prachem a ztlumení vstupu, které zajišťují rychlou detekci chybových funkcí senzoru a vyloučení prostojů.

PD30 Basic

Základní řada Basic představuje řadu snímačů pro všeobecné účely: ekonomická a vysoce účinná. Tyto snímače mají horní nebo zadní potenciometr pro nastavení citlivosti a potlačení pozadí (BGS) na základě nového snímacího principu PointSpot, který zvyšuje snímací vzdálenost (200 mm) a zlepšuje přesnost detekce různých barev.

Funkce
  • Špičkový design skříně: nerezový nebo ABS-PMMA
  • Navrženo podle směrnice RoHS
  • Vysoký výkon EMC
  • Jednoduché nastavení
  • Varovná / diagnostická výstraha (PD30 Advanced)
  • Konektor M8 nebo 4-vodičový kabel
Ukázat více

E-mailem: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PŘIDAT: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.