Urychlete vývoj 5G RF komunikace! Společnost Cadence dokončila akvizici dceřiné společnosti National Instruments AWR

Společnost Kaideng Electronics (Cadence, USA) dnes (16) oznámila, že dokončila akvizici AWR Corporation, dceřiné společnosti National Instruments. Technologie a talent společnosti AWR Corporation posílí vývoj společnosti Cadence v oblasti 5G RF komunikací a podpoří inovaci systémů na leteckém a obranném, automobilovém a bezdrátovém trhu.

Již v prosinci loňského roku společnost Kaiden Electronics a NI společně oznámily, že dosáhly konečné dohody o záměru Cadence získat společnost AWR Corporation.

Rozumí se, že AWR je 100% dceřinou společností NI. AWR je předním dodavatelem vysokofrekvenční softwarové technologie RF EDA. Její produkty se používají k navrhování vysokofrekvenčních a vysokofrekvenčních součástí a systémů v polovodičovém, leteckém, obranném, komunikačním a zkušebním zařízení.

Po akvizici se k Cadence připojí také profesionální tým talentů RF společnosti AWR. Společnosti Cadence a NI zároveň dosáhly dohody o strategické spolupráci s cílem prohloubit spolupráci a podpořit inovace v elektronických systémech v oblasti komunikací.

Software AWR pomáhá mikrovlnným a RF technikům navrhovat bezdrátové produkty pro komplexní vysokofrekvenční RF aplikace. Tato technologie je vhodná pro oblasti komunikace, letectví a obrany, polovodiče, počítače a spotřební elektroniku a může zákazníkům pomoci urychlit vývoj systému a vývojové cykly produktů, což výrazně zkracuje dobu od konceptu po výrobu.

E-mailem: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PŘIDAT: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.