Korejská média: SK Hynix Wuxi zcela nahradila japonské výrobky fluorovodíkem vyráběným v Číně.

Podle „Central Daily News“ Jižní Koreje dne 4., poté, co japonská vláda omezila vývoz pokročilých polovodičových materiálů, jako je fluorovodík, fotorezist a polyimid obsahující fluor, do Koreje, byla polovodičová továrna SK hynix ve čínské Wuxi kompletně vyrobené v Číně. Fluorovodík nahrazuje japonské výrobky.

Zpráva rovněž zdůraznila, že inženýři společností Samsung Electronics a SK Hynix odpovědní za vývoj materiálů provádějí analýzu komponentů testovaných produktů fluorovodíku vyráběných v Koreji a společnost Samsung Electronics začala používat alternativní produkty. V současné době se zdá, že Samsung Electronics a SK Hynix hledají lepší náhradu za náhradní materiály Nissan pro fluorovodík, než se očekávalo. Očekává se, že japonské výrobky budou do konce roku zcela nahrazeny.

Společnost NocutNews také dříve uvedla, že korejští partneři v odvětví uvedli, že společnost Samsung Electronics aktivně testuje fluorovodík a brzy dosáhne dobrých výsledků.

Pokud bude projekt rozšíření jihokorejské domácí materiální společnosti Soulbrain v továrně Chungnam Gongju dokončen do konce tohoto měsíce podle plánu, očekává se, že se výrobní kapacita fluorovodíku vyrobeného v Koreji dále rozšíří.

Uvádí se, že Soulbrain a ENFTECH již dříve čistili fluorovodík ze Stelly a Mority v Japonsku a poté vyrobili leptací materiály pro polovodičové inženýrství a dodali je společnosti Samsung. Poté, co Japonsko omezilo vývoz do Jižní Koreje, tyto domácí společnosti začaly dovážet fluorovodík z Tchaj-wanu a pevniny.

E-mailem: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PŘIDAT: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.