Seoul Semiconductor: Úspěšně vyvinutá technologie hromadného přenosu pro Micro LED

Poté, co vyšly všechny hovory, Seoul Semiconductor, který v minulosti slyšel pouze zvonění schodů, ale neviděl postup svých MicroLED, konečně ukázal produkty řady MicroLED v soukromé výstavní síni CES2020. LEDinside měl to štěstí, že měl exkluzivní rozhovor se Sam Ryu, viceprezidentem Seoul Semiconductor, aby diskutoval o aktuálním vývoji MicroLED v Seoul Semiconductor. Viceprezident Liu zmínil, že vzhledem k tomu, že styl Seoul Semiconductor je velmi konzervativní a stabilní, ačkoli výrobky řady MicroLED byly vyvinuty před mnoha lety, jeho prezident se stále rozhodl doufat, že tento produkt bude moci být vyroben ve fázi, kdy bude možné sériově vyrábět.


Tentokrát společnost Seoul Semiconductor ukázala několik produktů, které byly komercializovány. Včetně 0606, 0404RGBLED, oznámilo, že Seoul Semiconductor oficiálně vstoupil do pole displeje LED. Co se týče menšího pole MicroLED, Soul představil balíček RGBLED 200um 0202. Obzvláště velikost čipu 0202RGBLED byla snížena na 2 * 3 mil. Soul dále vystavoval balíčky RGBLED o velikosti pouze 40um.

Protože čip MicroLED na mikroúrovni je umístěn v balení a poté vytištěn na zadní desce, je k dosažení hromadné výroby nutný speciální přenosový proces. A Seoul Semiconductor úspěšně vyvinul obrovské množství technologie přenosu, která dokáže úspěšně přenést MicroLED do libovolné základní desky, ať už jde o základní desku PCB nebo skleněnou. Protože je však velikost MicroLED příliš nízká, nemusí být výnos vlastních dílů zákazníků vysoký. Provozní model Seoul Semiconductor se proto také vzdálil od svého předchozího zaměření na prodej LED zařízení a změnil se na prodej modulů světelného zdroje RGBLED zákazníkům.

Místopředseda Tamariagi zmínil, že Seoul Semiconductor vstoupil do fáze komerční sériové výroby v oblasti MicroLED. Prostřednictvím své dceřiné společnosti SeoulViosys dokázala hromadně vyrábět plně barevné čipy RGBLED. Seoul Semiconductor má pokročilou technologii balení a hromadného přenosu, které mohou poskytovat moduly desky lampy MicroLED. Proto v budoucnu doufá, že využije výhod této technologie k vytvoření aliancí s navazujícími výrobci systémů a značek, aby společně propagovala komercializaci displejů MicroLED.E-mailem: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PŘIDAT: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.