806-040-NF16E42-2PCF
Part Number 806-040-NF16E42-2PCF
Výrobce Glenair
Popis Circular connector
Dostupné množství Žádost o akci a nabídku
Datasheety 806-040-NF16E42-2PCF.pdf
806-040-NF16E42-2PCF Price Požadavek na cenu a dobu trvání online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technické informace 806-040-NF16E42-2PCF
Číslo součásti výrobce 806-040-NF16E42-2PCF Kategorie Konektory, propojovací kabely
Výrobce Glenair Popis Circular connector
Balení / pouzdro Retail Package Dostupné množství Available Stock
Ukončení Solder Shell Size - Insert 42-2
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Série 806 Stav produktu Active
Primární materiál Metal Balík Retail Package
Orientace F Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Panel Mount, Through Hole montážní Feature Flange
upevňovací Type Threaded Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Olive Drab  
806-040-NF16E42-2PCF jsou nové a originální skladem, vyhledejte 806-040-NF16E42-2PCF elektronické komponenty skladem, katalogový list, skladové zásoby a cenu online na Ariat-Tech.com, objednejte 806-040-NF16E42-2PCF Glenair se zárukou a důvěrou od Ariat Technology Limitd. Odesíláme přes DHL/FedEx/UPS. Platba bankovním převodem nebo přes PayPal je možná.
Napište nám: Info@Ariat-Tech.com nebo odešlete RFQ pro 806-040-NF16E42-2PCF online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Předložit
806-040-NF16E42-2PCF Sklad806-040-NF16E42-2PCF Cena806-040-NF16E42-2PCF Elektronika
806-040-NF16E42-2PCF Součástky806-040-NF16E42-2PCF Skladové zásoby806-040-NF16E42-2PCF Digikey
Dodavatel 806-040-NF16E42-2PCFObjednat 806-040-NF16E42-2PCF online Poptávka 806-040-NF16E42-2PCF
806-040-NF16E42-2PCF Obrázek806-040-NF16E42-2PCF Fotografie806-040-NF16E42-2PCF PDF
806-040-NF16E42-2PCF Datový listStáhnout datový list 806-040-NF16E42-2PCFVýrobce
Související díly pro 806-040-NF16E42-2PCF
obraz Part Number Popis Výrobce PDF Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTA Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTF Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2SCD Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTE Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTD Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-22STC Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-22STF Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PCB Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-22STB Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2SCB Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2SCA Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PCD Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTB Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PCC Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-22STE Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2SCC Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PCE Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PTC Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-2PCA Circular connector Glenair
Získejte nabídku
806-040-NF16E42-22STD Circular connector Glenair
Získejte nabídku

Zprávy

Více
Google jedná s Marvellem o vývoji dvou inferenčních či...

Dne 19. dubna 2026 (místního času) zprávy médií s odkazem na zdroje obeznámené s touto záležitostí odhalily, že Google, dceřiná společn...

TSMC vylepšuje technologii panelového balení;Očekává ...

Podle *The Business Times* začala pilotní výrobní linka CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) společnosti TSMC dodávat zařízení svému R&D týmu...

Společnost Antropic spolupracuje s Googlem a Broadcomem na...

Dne 6. dubna místního času americký technologický gigant pro umělou inteligenci (AI) Anthropic oznámil, že podepsal novou dohodu se společnos...

Microsoft oznámil investici 5,5 miliardy dolarů do rozš...

1. dubna Microsoft oznámil, že investuje 5,5 miliardy dolarů v Singapuru do dalšího rozšiřování své infrastruktury cloudu a umělé intelige...

Samsung dosáhl exkluzivní smlouvy na dodávku HBM4 s Open...

Samsung Electronics bude první, kdo bude svou novou generaci HBM4 exkluzivně dodávat OpenAI, největší světové společnosti zabývající se um...

Nové produkty

Více
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchronní Boost řadič

Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchronní Boost řadič obsahuje synchronní ovladač Boost a dvoukanálový monolitický synchronní synchronní buck...

Ovladač na jedno kanál H-Bridge Toshiba TB67H453

Ovladač Toshiba TB67H453 s jedním kanálem H-Bridge má proudovou monitorovací funkci s zpětnou vazbou napětí z výstupního kolíku ISENSE.Abso...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Ověření ICS

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Ověřování ICS jsou vysoce bezpečné integrované obvody určené k ochraně citlivých dat a zařízení prostřed...

Stmicroelectronics Stsafe-A optimalizovaná ověřová ics

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimalizovaná autentizační ICS pákový výkon pokročilých kryptografických algoritmů a technik správy klíčů k...

Diody včleněné PI3DPX1235Q 64 KONKRYBAR LINEAR REDRIVER

Diody začleněné PI3DPX1235Q 6: 4 Lineární redriver příčka podporuje transparentní pro tréninkové trénink DP pro aplikace na straně zdroje...

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966ADRESA: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hong Kong.