GTS06CFZ16S-17P-025
Part Number GTS06CFZ16S-17P-025
Výrobce PEI-Genesis
Popis GT 3C 3#16S PIN PLUG
Dostupné množství 36080 pcs new original in stock.
Žádost o akci a nabídku
Datasheety
GTS06CFZ16S-17P-025 Price Požadavek na cenu a dobu trvání online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technické informace GTS06CFZ16S-17P-025
Číslo součásti výrobce GTS06CFZ16S-17P-025 Kategorie Nezařazené
Výrobce PEI-Genesis Popis GT 3C 3#16S PIN PLUG
Balení / pouzdro Bulk Dostupné množství 36080 pcs
Série * Stav produktu Active
Balík Bulk  
GTS06CFZ16S-17P-025 jsou nové a originální skladem, vyhledejte GTS06CFZ16S-17P-025 elektronické komponenty skladem, katalogový list, skladové zásoby a cenu online na Ariat-Tech.com, objednejte GTS06CFZ16S-17P-025 PEI-Genesis se zárukou a důvěrou od Ariat Technology Limitd. Odesíláme přes DHL/FedEx/UPS. Platba bankovním převodem nebo přes PayPal je možná.
Napište nám: Info@Ariat-Tech.com nebo odešlete RFQ pro GTS06CFZ16S-17P-025 online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Předložit
GTS06CFZ16S-17P-025 SkladGTS06CFZ16S-17P-025 CenaGTS06CFZ16S-17P-025 Elektronika
GTS06CFZ16S-17P-025 SoučástkyGTS06CFZ16S-17P-025 Skladové zásobyGTS06CFZ16S-17P-025 Digikey
Dodavatel GTS06CFZ16S-17P-025Objednat GTS06CFZ16S-17P-025 online Poptávka GTS06CFZ16S-17P-025
GTS06CFZ16S-17P-025 ObrázekGTS06CFZ16S-17P-025 FotografieGTS06CFZ16S-17P-025 PDF
GTS06CFZ16S-17P-025 Datový listStáhnout datový list GTS06CFZ16S-17P-025Výrobce PEI-Genesis
Související díly pro GTS06CFZ16S-17P-025
obraz Part Number Popis Výrobce PDF Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-15P-116 GT 2C 2#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1S-025-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1P GT 7C 7#16S PIN PLUG Amphenol Industrial Operations  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S-025-B30 GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1S-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1SZ-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-17P GT 3C 3#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1SW-025-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-17P-116 GT 3C 3#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-15P-025-116 GT 2C 2#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S-025 GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S-B30 GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S-025-116 GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-16S-116 GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-4S GT 2C 2#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1SZ-025-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-17P-025-116 GT 3C 3#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-1SW-B30 GT 7C 7#16S SKT PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku
GTS06CFZ16S-15P-025 GT 2C 2#16S PIN PLUG PEI-Genesis  
Získejte nabídku

Zprávy

Více
Google jedná s Marvellem o vývoji dvou inferenčních či...

Dne 19. dubna 2026 (místního času) zprávy médií s odkazem na zdroje obeznámené s touto záležitostí odhalily, že Google, dceřiná společn...

TSMC vylepšuje technologii panelového balení;Očekává ...

Podle *The Business Times* začala pilotní výrobní linka CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) společnosti TSMC dodávat zařízení svému R&D týmu...

Společnost Antropic spolupracuje s Googlem a Broadcomem na...

Dne 6. dubna místního času americký technologický gigant pro umělou inteligenci (AI) Anthropic oznámil, že podepsal novou dohodu se společnos...

Microsoft oznámil investici 5,5 miliardy dolarů do rozš...

1. dubna Microsoft oznámil, že investuje 5,5 miliardy dolarů v Singapuru do dalšího rozšiřování své infrastruktury cloudu a umělé intelige...

Samsung dosáhl exkluzivní smlouvy na dodávku HBM4 s Open...

Samsung Electronics bude první, kdo bude svou novou generaci HBM4 exkluzivně dodávat OpenAI, největší světové společnosti zabývající se um...

Nové produkty

Více
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchronní Boost řadič

Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchronní Boost řadič obsahuje synchronní ovladač Boost a dvoukanálový monolitický synchronní synchronní buck...

Ovladač na jedno kanál H-Bridge Toshiba TB67H453

Ovladač Toshiba TB67H453 s jedním kanálem H-Bridge má proudovou monitorovací funkci s zpětnou vazbou napětí z výstupního kolíku ISENSE.Abso...

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Ověření ICS

STMICROELECTRONICS STSAFE-A120 Ověřování ICS jsou vysoce bezpečné integrované obvody určené k ochraně citlivých dat a zařízení prostřed...

Stmicroelectronics Stsafe-A optimalizovaná ověřová ics

STMICROELECTRONICS STSAFE-A Optimalizovaná autentizační ICS pákový výkon pokročilých kryptografických algoritmů a technik správy klíčů k...

Diody včleněné PI3DPX1235Q 64 KONKRYBAR LINEAR REDRIVER

Diody začleněné PI3DPX1235Q 6: 4 Lineární redriver příčka podporuje transparentní pro tréninkové trénink DP pro aplikace na straně zdroje...

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966ADRESA: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hong Kong.