ARIAT je registrována v ISO9001: 2008. Získali jsme registraci podle ISO9001 v červenci 2010. Po registraci demonstrujeme našim zákazníkům, že vrcholový management se zavázal poskytovat zákazníkům originální komponenty s nejmenším rizikem padělání. ARIAT může poskytnout sledovatelnost obchodních komponent, které jsou prodávány.

Politika kvality

ARIAT je odhodlána uspokojit a ohromit zákazníky s našimi vynikajícími zákaznickými službami, přesností objednávek a dodáním včas. To je dosaženo prostřednictvím našeho úsilí o neustálé zlepšování našich procesů, služeb a produktů.

Testování podpory laboratoře

ARIAT zajistí, že všechny funkce nebudou před odesláním problémů. Všechny součásti se rozdělí do našeho QC dep., Můžeme dodat technologii testování povolání. Zahrnuje testování funkcí, vizuální kontrolu, rentgenové kontroly, testování pájitelnosti a kontrolu mazání acetonu. Záruka všech komponent není problémem s nejmenším rizikem pro zákazníka.

Zašlete nám Vaše otázky ohledně kvality nebo žádosti o nápravné akce na kvalitu. Jakékoli dotazy týkající se našeho systému managementu jakosti nás neváhejte kontaktovat. E-mail: Info@ariat-tech.com

Testování funkcí

Všechny testované funkce a parametry, označované jako plnohodnotné testy, podle původních specifikací, poznámek k aplikacím nebo na stránkách pro klientské aplikace, plné funkčnosti testovaných zařízení včetně DC parametrů testu, ale neobsahují funkci parametru AC analýza a ověření části testu bez objemu parametry.

Vizuální kontrola

Použití stereoskopického mikroskopu, vzhled komponent pro 360 ° všestranné pozorování. Zaměření stavu pozorování zahrnuje balení produktů; typ čipu, datum, dávka; tisk a balení; pinové uspořádání, koplanární s pokovením případu a tak dále.

Vizuální kontrola může rychle pochopit požadavek na splnění vnějších požadavků původních výrobců značek, antistatických a vlhkostních standardů a zda jsou používány nebo renovovány.

RTG inspekce

X-ray inspekce, průchod součástí během 360 ° všestranné pozorování, k určení vnitřní struktury testovaných součástí a stavu připojení k obalu, můžete vidět, že velký počet testovaných vzorků je stejný, nebo směs (Smíšené) problémy vznikají; navíc mají se specifikacemi (Datasheet) navzájem, než aby pochopili správnost testovaného vzorku. Stav připojení zkušebního balíčku, který se dozví o čipu a konektivitě mezi piny, je normální, aby se vyloučil klíč a zkratovaný otevřený vodič.

Kontrola vymazání acetonu

Soukromý klíč na ploše zařízení pro tisk textu a ikon čisticí prostředek acetone a opětovné označení podřadného inkoustu lze snadno vymazat.

E-mailem: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PŘIDAT: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.