STH150N10F7-2
Part Number STH150N10F7-2
Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-2
Dostupné množství 21288 pcs new original in stock.
Žádost o akci a nabídku
Datasheety 1.STH150N10F7-2.pdf2.STH150N10F7-2.pdf3.STH150N10F7-2.pdf4.STH150N10F7-2.pdf
STH150N10F7-2 Price Požadavek na cenu a dobu trvání online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technické informace STH150N10F7-2
Číslo součásti výrobce STH150N10F7-2 Kategorie Diskrétní polovodičové produkty
Výrobce STMicroelectronics Popis MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-2
Balení / pouzdro H2Pak-2 Dostupné množství 21288 pcs
Vgs (th) (max) 'Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package H2Pak-2
Série DeepGATE™, STripFET™ VII RDS On (Max) @ Id, Vgs 3.9mOhm @ 55A, 10V
Stav produktu Active Ztráta energie (Max) 250W (Tc)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 8115 pF @ 50 V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 117 nC @ 10 V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 100 V
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc) Číslo základního produktu STH150
StaženíSTH150N10F7-2 PDF - EN.pdf
Model produktu
STH150N10F7-2
Úvod
N-kanálový MOSFET navržený pro aplikace s vysokou účinností v oblasti správy energie
Značka a výrobce
STMicroelectronics
Vlastnosti
N-kanálový MOSFET
Vylepšená účinnost a tepelný výkon
Vhodný pro aplikace s vysokou hustotou výkonu
Výkon produktu
Vysoký kontinuální drenážní proud 110A
Nízký odpor v zapnutí 3,9 mΩ
Technické specifikace
Napětí mezi drenem a zdrojem: 100V
Kontinuální drenážní proud: 110A
Ztráty výkonu: 250W
Odpor v zapnutí: 3,9 mΩ
Náboj na bráně: 117nC
Vstupní kapacita: 8115pF
Napětí řízení: 10V
Maximální napětí brána-zdroj: ±20V